Wybierając prezenty na komunię 2022, zdecydowanie warto przyjrzeć się książkom. Jest ku temu wiele powodów, które warto poznać wraz z propozycjami, które nadadzą się dla dziewczynki na prezent, jak i dla chłopaka. Książek na rynku jest wiele, a każda może być idealnym upominkiem, jeśli tylko dobierze się odpowiedni rodzaj książki do odpowiedniej osoby. Co warto wiedzieć na temat prezentów książkowych na komunię? Warto się o tym przekonać. 

Książka na komunię 2022- wszystkie propozycje

Wybierając książkę na komunię 2022, warto poznać wszystkie propozycje. Do wyboru jest wiele gatunków takich jak kryminał, romans, literatura faktu, obyczajowa, fantastyka, a także science fiction. Wśród tych gatunków są setki twórców rodzimych i zagranicznych, którzy oferują coraz to nowsze historie. Wybierając książkę dla dziewczynki, warto zdecydować się na przykład na romans lub literaturę obyczajową. Do takich pozycji można zaliczyć między innymi książki od Lucindy Riley “Siedem Sióstr”, powieści od Tomasza Betchera “Szeptun” i nie tylko. Pozycji jest znacznie więcej na przykład od Vi Keenland czy też od Colleen Hoover. Co zaś można zaoferować chłopcom jako prezent na komunię? Warto czytać dalej.

Prezenty na komunię 2022- prezent dla chłopaka

Prezentem dla chłopaka na komunię może być na przykład książka kryminalna. Jako przykład można podać dzieła do Remigiusza Mroza: “Projekt Riese”, “Zaginięcie”, “Inwigilacja”, “Behawiorysta”, a także “Ekspozycja”. Warto też zwrócić uwagę na książki od Charlotte Link “Drugie dziecko”, “Ostatni ślad”, kolejnymi kryminałami mogą być te od Katarzyny Bondy- cykl z Hubertem Meyerem. Warto też zwrócić uwagę na fantastykę na przykład na “Wiedźmina” od Andrzeja Sapkowskiego. Równie interesującą propozycją może być “Hobbit” od J.R.R. Tolkiena czy nawet “Opowieści z Narni” od C.S Lewisa. Warto przyjrzeć się nie tylko tym pozycjom, ale też tym zupełnie premierowym. Prezenty warto ładnie zapakować, by prezentowały się atrakcyjne podczas wręczania komuniście.